Lista uczestników 2018

Skład Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego

Edycja 2018

Sesja wiosenna przygotowawcza – Wrocław, 9–11 marca 2018 + Sesja wiosenna koncertowa 1 – Katowice – Warszawa, 28–29 marca 2018

Soprany

Paulina Buczkowska
Aleksandra Dudycz
Karolina Grenda
Marta Huptas
Sylwia Kapela
Jadwiga Korus
Kinga Kroker
Magdalena Król
Łucja Krupa
Izabela Lennert
Anna Maślanka
Natalia Piątkowska
Małgorzata Priebe
Sabina Szwed
Sylwia Ziółkowska

Alty

Klaudia Dudzińska
Apolonia Golachowska
Wojciech Jakubiak-Danek
Julia Janiak
Marta Krawczyk
Joanna Krupa
Justyna Łokcik
Joanna Maksymiuk
Natalia Murat
Daniela Ozdarska
Agata Ranz
Joanna Ślesicka
Alicja Trela
Magdalena Trzcionkowska
Natalia Zubkowicz

Tenory

Tomasz Barszcz
Adam Cieślak
Krzysztof Hrycyszyn
Miłosz Janiak
Dominik Jarocki
Adam Kupper
Łukasz Łoboda
Michał Karol Pierański
Jakub Prasał
Sebastian Stachura
Kacper Szemraj
Adam Walasek
Marcin Winnicki
Bartłomiej Witczak
Michał Wojtaszek

Basy

Mikołaj Bońkowski
Jakub Ciępka
Piotr Gajdosz
Damian Giczewski
Wiktor Gniazdowski
Artur Koza
Bartosz Lisik
Michał Malec
Dominik Mazan
Paweł Serafin
Szczepan Sorota
Jan Styczyński
Marcin Szatkowski
Jakub Szewczyk
Grzegorz Zajączkowski


Sesja wiosenna przygotowawcza – Wrocław, 9–11 marca 2018 + Sesja wiosenna koncertowa 2 – Wrocław – Kolonia – Berlin, 3–11 kwietnia 2018

Soprany

Paulina Buczkowska
Karolina Grenda
Marta Huptas
Sylwia Kapela
Aleksandra Klafetka
Jadwiga Korus
Kinga Kroker
Magdalena Król
Łucja Krupa
Izabela Lennert
Anna Maślanka
Natalia Piątkowska
Małgorzata Priebe
Sabina Szwed
Sylwia Ziółkowska

Alty

Klaudia Dudzińska
Apolonia Golachowska
Wojciech Jakubiak-Danek
Julia Janiak
Marta Krawczyk
Joanna Krupa
Justyna Łokcik
Joanna Maksymiuk
Natalia Murat
Agata Ranz
Joanna Ślesicka
Aleksandra Tarnowska
Magdalena Trzcionkowska
Alicja Weydmann
Natalia Zubkowicz

Tenory

Tomasz Barszcz
Adam Cieślak
Piotr Gałek
Miłosz Janiak
Dominik Jarocki
Adam Kupper
Łukasz Łoboda
Michał Karol Pierański
Jakub Prasał
Sebastian Stachura
Kacper Szemraj
Adam Walasek
Marcin Winnicki
Bartłomiej Witczak
Michał Wojtaszek

Basy

Jakub Ciępka
Piotr Gajdosz
Damian Giczewski
Wiktor Gniazdowski
Michał Kanafa
Artur Koza
Bartosz Lisik
Dominik Mazan
Paweł Serafin
Szczepan Sorota
Jan Styczyński
Marcin Szatkowski
Jakub Szewczyk
Grzegorz Zajączkowski
Piotr Zembroń


Sesja letnia – Sandomierz – Nałęczów – Lublin, 6–16 lipca 2018

Soprany

Paulina Buczkowska
Karolina Glenc
Marta Huptas
Sylwia Kapela
Aleksandra Klafetka
Jadwiga Korus
Kinga Kroker
Magdalena Król
Łucja Krupa
Izabela Lennert
Anna Maślanka
Natalia Piątkowska
Małgorzata Priebe
Sabina Szwed
Sylwia Ziółkowska

Alty

Klaudia Dudzińska
Apolonia Golachowska
Wojciech Jakubiak-Danek
Julia Janiak
Marta Krawczyk
Joanna Krupa
Justyna Łokcik
Joanna Maksymiuk
Natalia Murat
Daniela Ozdarska
Agata Ranz
Joanna Ślesicka
Alicja Trela
Magdalena Trzcionkowska
Natalia Zubkowicz

Tenory

Tomasz Barszcz
Adam Cieślak
Piotr Gałek
Krzysztof Hrycyszyn
Miłosz Janiak
Dominik Jarocki
Adam Kupper
Łukasz Łoboda
Michał Karol Pierański
Sebastian Stachura
Kacper Szemraj
Adam Walasek
Marcin Winnicki
Bartłomiej Witczak
Michał Wojtaszek

Basy

Mikołaj Bońkowski
Jakub Ciępka
Piotr Gajdosz
Damian Giczewski
Wiktor Gniazdowski
Artur Koza
Bartosz Lisik
Dominik Mazan
Paweł Serafin
Szczepan Sorota
Jan Styczyński
Marcin Szatkowski
Jakub Szewczyk
Grzegorz Zajączkowski
Piotr Zembroń