Harmonogram sesji – wiosna


DZIEŃ 1 – 23.03.2014, niedziela


do 18.00
Przejazd i zakwaterowanie

18.00
Kolacja

19.00 – 22.00
Próby kwartetowe (45 minut na kwartet)


DZIEŃ 2 – 24.03.2014, poniedziałek


07:00 – 08:30
Śniadanie

08:45 – 09:15
Oficjalne powitanie, przedstawienie kadry

09:15 – 10:15
Zbiorowa emisja głosu – prowadzenie: Agnieszka Franków-Żelazny

10:15 – 13:00
Próby sekcyjne – Agnieszka Franków-Żelazny, Dawid Jarząb, Magdalena Lipska, Izabela Polakowska

13:00
Obiad

14:00
Sesja zdjęciowa

15:00 – 16:00
Wykład „Elementy taneczne w literaturze chóralnej inspirowanej folklorem polskim” – Prowadzenie: Jolanta Szybalska-Matczak

16:15 – 17:15
Warsztaty taneczne (ST) – Katarzyna Grysko, Piotr Drużny, próby sekcyjne (AB) – Izabela Polakowska

17:30 – 18:30
Warsztaty taneczne (AB) – Katarzyna Grysko, Piotr Drużny, próby sekcyjne (ST) – Dawid Jarząb

18:30
Kolacja

19:30 – 22:00
Warsztaty taneczne


DZIEŃ 3 – 25.03.2014, wtorek


od 7:00
Śniadanie

09:00 – 10:00
Zbiorowa emisja głosu – prowadzenie: Agnieszka Franków-Żelazny

10:00 – 13:00
Próby sekcyjne – Agnieszka Franków-Żelazny, Dawid Jarząb

13:00
Obiad

15:00 – 16:00
Warsztaty taneczne (AB) – Katarzyna Grysko, Piotr Drużny, próby sekcyjne (ST) – Dawid Jarząb

16:15 – 17:15
Warsztaty taneczne (ST) – Katarzyna Grysko, Piotr Drużny, próby sekcyjne (AB) – Izabela Polakowska

17:30 – 18:30
Próba tutti – Agnieszka Franków-Żelazny

18:30
Kolacja

19:30 – 22:00
Warsztaty taneczne


DZIEŃ 4 – 26.03.2014, środa


07:30 – 09:00
Śniadanie

09:00 – 10:00
Emisja głosu w sekcjach – prowadzenie: Dominic Peckham, Joanna Bywater, Robert Evans, Tori Longdon

10:00 – 13:00
Próba tutti – Agnieszka Franków-Żelazny

13:00
Obiad

15:00 – 18:30
Próba tutti – Jacek Sykulski

18:30 – 19:30
Kolacja

19:30 – 22:00
Wieczór prezentacji


DZIEŃ 5 – 27.03.2014, czwartek


07:30 – 09:00
Śniadanie

09:00 – 10:00
Emisja głosu w sekcjach – prowadzenie: Dominic Peckham, Joanna Bywater, Robert Evans, Tori Longdon

10:00 – 13:00
Próba tutti – Agnieszka Franków-Żelazny

13:00
Obiad

15:00 – 18:30
Próba tutti – Jacek Sykulski

18:30 – 19:30
Kolacja

19:30 – 22:00
Wieczór integracyjny


DZIEŃ 6 – 28.03.2014, piątek


07:00 – 08:00
Śniadanie

08:00 – 12:00
Przejazd do Ostrawy (Republika Czeska)

12:00 – 13:00
Prezentacja w centrum miasta

13:00 – 14:00
Obiad

15:00 – 17:30
Próba generalna

17:30 – 18:00
Przygotowanie do koncertu

18:00
KONCERT I
Sala koncertowa Konserwatorium Muzycznego im. L. Janáčka w Ostrawie
Českobratrská 40, Ostrawa


DZIEŃ 7 – 29.03.2014, sobota


07:30 – 09:00
Śniadanie

09:00 – 12:00
Przejazd do Rzeszowa

12:00 – 13:00
Prezentacja w centrum miasta

13:00 – 14:00
Obiad

15:00 – 17:00
Próba generalna

17:00 – 18:00
Przygotowanie do koncertu

18:00
KONCERT II
Sala koncertowa Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul. Dąbrowskiego 83, Rzeszów


DZIEŃ 8 – 30.03.2014, niedziela


07:00 – 09:00
Śniadanie

09:00 – 12:00
Przejazd do Katowic

12:00 – 13:00
Prezentacja w centrum miasta

13:00 – 14:00
Obiad

15:00 – 17:00
Próba generalna

17:00 – 18:00
Przygotowanie do koncertu

18:00
KONCERT III
Sala koncertowa Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek
pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

19:30 – 21:30
Kolacja pożegnalna


DZIEŃ 9 – 31.03.2014, poniedziałek


Rano
Śniadanie